Rezultati Trke za moj grad

30.09.2013

Rezultati Trke za moj grad

U utrci za moj grad sudjelovalo je više od 500 učenika gradskih osnovnih i srednjih škola te dječjih vrtića.

U kategoriji dječjih vrtića ukupni pobjednik je DV „Osmijeh“, na drugom mjestu je DV „Vidici“, a na trećem DV „Kućica“.

Među osnovnim školama najbolja je bila O.Š. Petra Krešimira IV, na drugom mjestu je O.Š. Fausta Vrančića, na trećem O.Š. Jurja Dalmatinca.

Najbolja srednja škola je Prometno-tehnička, druga je Strukovna, a treća Turističko-ugostiteljska škola.

Pojedinačni rezultati su:

 

Dječji vrtići (djevojčice):

1.    Lea Semenović („Osmijeh“)

2.    Gabrijela Antić Nanut („Kućica“)

3.    Leona Dobra („Osmijeh)

 

Dječji vrtići (dječaci):

1.    Dominik Juraga („Vidici“)

2.    Luka Stojanović ( „Vidici“)

3.    Marin Bumbak („Osmijeh“)

 

Osnovne škole, 1. i 2.  razred (djevojčice):

1.    Lucija Desanić (O.Š. Jurja Dalmatinca)

2.    Marta Živković (O.Š. Petra Krešimira IV)

3.    Katarina Bačić (O:Š. Meterize)

 

Osnovne škole, 1. razred (dječaci:

1.    Ivano Matas (O.Š. Petra Krešimira IV

2.    Bruno Paić (Katolička os.šk)

3.    Mislav Bjaić (Katolička os. šk.)

 

Osnovne škole, 2. razred (dječaci):

1.    Moris Macura (Katolička os.šk.)

2.    Marko Klarić (O.Š. Fausta Vrančića)

3.    Gabrijel Pancirov (O.Š. Petra Krešimira)

 

Osnovne škole, 3. razred (djevojčice):

1.    Marijela Pancirov (O.Š. Petra Krešimira)

2.    Marta Šantić (O.Š. Petra Krešimira)

3.    Lara Županović (O.Š. Petra Krešimira)

 

Osnovne škole, 3. razred (dječaci):

1.    Ante Brajković (O.Š. Vidici)

2.    Franko Čvrljak (O.Š. Jurja Šižgorića“)

3.    Šimun Šupe (O.Š. Petra Krešimira IV)

 

Osnovne škole, 4. razred (djevojčice):

1.    Ana Grguričin (O.Š. Meterize)

2.    Ivana Čančar (O.Š. Ptera Krešimira IV)

3.    Karmen Ivanda (O.Š. Vidici)

 

Osnovne škole, 4. razred (dječaci):

1.    Pero Šare (O.Š. Meterize)

2.    Franko Vukšić (O.Š. Vidici)

3.    Viktor Kale (O.Š. Fausta Vrančića)

 

Osnovne škole, 5. razred (djevojčice):

1.    Lucija KOstelac (O.Š. Fausta Vrančića)

2.    Lara Budiša (O.Š. Petra Krešimira)

3.    Paula Jušić (O.Š. Jurja Dalmatinca)

 

Osnovne škole, 5. razred (dječaci):

1.    Andrija Mikulandra (O.Š. Petra Krešimira)

2.    Bruno Šupe (O.Š. Jurja Dalmatinca)

3.    Josip Nakić (Katolička os. šk.)

 

Osnovne škole, 6. razred (djevojčice):

1.    Martina Skorić (O.Š. Vidici)

2.    Marija Šižgorić (O.Š. Fausta Vrančića)

3.    Mija Vukšić (O.Š. Vidici)

 

Osnovne škole, 6. razred (dječaci):

1.    Andrej Ivan Tabula (O.Š. Vidici)

2.    Jakov Šupe (O.Š. Jurja Dalmatinca)

3.    Marko Mrdeža (O.Š. Brodarica)

 

Osnovne škole, 7. razred (djevojčice)

1.    Doris Stamenković (O.Š. Petra Krešimira)

2.    Bruna Cvitanović (O.Š. Fausta Vrančića)

3.    Antonia Alar (O.Š. Petra Krešimira)

 

Osnovna škola, 7. razred (dječaci):

1.    Antonio Pirija (O.Š. Petra Krešimira)

2.    Luka Šego ( O.Š. Meterize)

3.    Ivan Pavao Vlaić (O.Š. fausta Vrančića)

 

Osnovna škola, 8. razred (djevojčice):

1.    Andrea Junaković (O.Š. Fausta Vrančića)

2.    Antonela Junaković (O.Š. Fausta Vrančića)

3.    Anđela Ivec (O.Š. Fausta Vrančića)

 

 Osnovna škola, 8. razred (dječaci):

1.    Zvonimir Burazer Pavešković (O.Š. Vidici)

2.    Filip Nakić (O.Š. Vidici)

3.    Franko Knez (O.Š. Petra Krešimira)

 

Srednje škole, 1. i 2. razred (Ž):

1.    Lucija Mikulandra (Turističko – ugostiteljska)

2.    Marija Bulat (Strukovna)

3.    Lucija Vukorepa (Strukovna)

 

Srednje škole, 1. i 2. razred (M):

1.    Marko Cindrić (Prometno-tehnička)

2.    Mateo Skroza (Prometno-tehnička)

3.    Luka Čuturić (Strukovna)

 

Srednje škole, 3. i 4. razred (M):

1.    Boško Veštić (Prometno-tehnička)

2.    Mateo Jelić (Prometno-tehnička)

3.    Ivan Rakić (Prometno-tehnička)