Zatvori sitemap
SLUŽBENE STRANICE
GRADA ŠIBENIKA

Dalmacija kup 2018.

U subotu, 19. svibnja održan je međunarodni turnir „Dalmacija kup 2018.“  u taekwondou, na splitskim Gripama. Na ovom natjecanju je nastupilo 330 natjecatelja iz 52 kluba.

Članovi šibenskog taekwondo kluba Juraj Dalmatinac nastupili su sa 5 članova.

Najuspješnija je bila Karla Drašković koja je pobijedila u sve tri borbe u kategoriji do 27 kg i tako osvojila zlatnu medalju. Sve tri protivnice su bile iz splitskog Marjana koje je svladala rezultatima 7:3, 17:9 i 17:15. Ovo je Karli nastavak odličnog niza nastupa u ovoj sezoni u kojoj je do sada zabilježila 9 pobjeda i samo 1 poraz.

Dosta sportske sreće je imao Xing Yu Chen, koji je finalnu borbu dobio uslijed ozljede i predaje protivnika iz Gospića.

Bez medalja ostali su Nora, Lana i  Laura Lokas koji su izgubili u kvalifikacijama turnira.

Na ovom natjecanju, borce šibenskog kluba su pratili treneri Nives Radić i Damir Lambaša.

Objavljeno: 21.05.2018, 09:43h