Otvori sitemap
Zatvori sitemap
SLUŽBENE STRANICE
GRADA ŠIBENIKA

Dogradonačelnik Ninić čestitao mladim košarkašima KK Osvit na zapaženim rezultatima

Zamjenik gradonačelnice Grada Šibenika Tomislav Ninić primio je danas mlade košarkaše iz KK „Osvit“ (godište 94/95 i 96/97), koji su na natjecanju u ALPE-ADRIA LIGI postigli zapažene rezultate osvojivši 3. mjesto na završnim turnirima Final-four u obje kategorije. Riječ je o ligi, odnosno natjecanju, u kojem sudjeluje 28 momčadi iz Hrvatske, Slovenije, Austrije i Italije, a završni turniri odigrani su u Ljubljani i Rijeci. Pored pehara za osvojena dva treća mjesta, pehar je dobio i Zvonimir Grubišić kao najbolji strijelac lige u mlađoj kategoriji i Josip Baljkas koji je proglašen najboljim „tricašem“ u ligi. KK Osvit je postigao i zapaženi rezultat na turniru koji je održan 7. svibnja u francuskom gradu Taine d¨'Hermitage gdje je osvojio 2. mjesto u kategoriji 94/95 izgubivši u finalnoj utakmici od talijanske ekipe Fortitudo Bologna. Dogradonačelnik Ninić je čestitao mladim košarkašima, kao i njihovom treneru Ivici Gulamu, tajnici Kluba Višnji Drmić i članu Uprave Vinku Barišiću na zapaženim uspjesima, te im poželio daljje sportske uspjehe. G. Ninić je iskoristio prigodu i pozvao mlade košarkaše da 7.lipnja, na 15. godišnjicu Draženove pogibije, zajedno s Gradom Šibenikom polože vijence na Draženov koš u sjećanje na tog velikog šibenskog i hrvatskog sportaša.

Objavljeno: 29.05.2008, 12:58h