Zatvori sitemap
SLUŽBENE STRANICE
GRADA ŠIBENIKA

Održan međunarodni taekwondo turnir „Zadar open 2018“

U subotu, 09 lipnja, održan je međunarodni taekwondo turnir za mlađe i starije kadete „Zadar open 2018“ na kojem je nastupilo 200-tinjak natjecatelja iz 30-ak klubova iz Slovenije, Bosne i Hercegovine i Hrvatske.

Za šibenski taekwondo klub Juraj Dalmatinac nastupilo je 7 natjecatelja.  Medalje je osvojilo čak njih 6, i to 2 zlatne, 2 srebrne i 2 brončane.

Zlatne medalje, i to u konkurenciji mlađih kadeta, osvojili su August Lambaša (-30 kg) i Laura Lokas (-36 kg). Oni su svoje protivnike svladali visokom bodovnom razlikom. August je pobijedio protivnika iz Zagreba u finalu s 10 bodova razlike, a Laura protivnicu iz splitskog Gusara s 25:12 u polufinalu, a u finalu protivnicu iz Knina s 24:5.

Srebrne medalje osvojili su Karla Drašković u konkurenciji mlađih kadetkinja do 27 kg i Lovre Rajić u konkurenciji starijih kadeta do 53 kg.

Brončane medalje osvojili su Lana Lokas u konkurenciji starijih kadetkinja do 37 kg i Xing Yu Chen u konkurenciji mlađih kadeta preko 51 kg.

Natjecateljima su u kutu bile trenerica Ivana Lambaša i presjednica kluba Nives Radić.

Objavljeno: 11.06.2018, 08:33h