Zatvori sitemap
SLUŽBENE STRANICE
GRADA ŠIBENIKA

Održan otvoreni turnir Knin open 2018

U subotu, 27.01, održan je otvoreni turnir Knin open 2018 u olimpijskom taekwondou za male olimpijce i  mlađe kadete. Na turniru je nastupilo 433 natjecatelja iz 58 klubova iz BiH, Slovenije i Hrvatske.

Za šibenski taekwondo klub „Juraj Dalmatinac” nastupilo je 3 natjecatelja. Naši su predstavnici osvojili ukupno 2 medalje, i to 1 zlatnu i 1 srebrnu.

Najveći uspjeh ostvarila je Karla Drašković u konkurenciji mlađih kadetkinja do 27 kg. Ona je po kolima pobijedila 2 protivnice, a u finalu je svladala protivnicu iz Splita i time osvojila zlatnu medalju.

August Lambaša u konkurenciji malih olimpijaca do 28 kg pobijedio protivnika u polufinalu, da bi u finalu izgubio i osvojio srebrnu medalju.

Nora Lokas nije uspjela doći do medalje u konkurenciji mlađih kadetkinja do 36 kg.

Natjecateljima su u kutu bile treneri Nives Radić i Zoran Huljev.

Objavljeno: 29.01.2018, 08:18h