Zatvori sitemap
SLUŽBENE STRANICE
GRADA ŠIBENIKA

Održano 21. Međunarodno natjecanje u olimpijskom taekwondou za kadete

U Zagrebu je jučer održano 21. Međunarodno natjecanje u olimpijskom taekwondou za kadete. Sudjelovalo je preko 300 natjecatelja iz Rusije, Slovenije, Mađarske, Austrije, Bosne i Hercegovine i Hrvatske, a nastupili su i natjecatelji šibenskog taekwondo kluba „Juraj Dalmatinac“, i to sa svojim najmlađim predstavnicima.

Svojim se nastupom posebno istakla Ira Lambaša osvojivši zlatnu medalju u najmlađoj uzrasnoj skupini, vrtićanci. Ira je u polufinalu svladala konkurenciju 35:22, a u finalu 32:22.

Matej Desanić je osvojio srebrnu medalju u konkurenciji kadeta, a Lucija Desanić brončanu medalju u konkurenciji mlađih kadetkinja.

Na ovom, izuzetno jakom, turniru boje Šibenika branili su još i Tereza Berač, Melanie Matić, Ante Jurišić, Jere Gašperov i Danijel Aralica.

Natjecatelje su pratili treneri Damir Lambaša, Zoran Huljev, Nives Radić i Robert Dasović.

Čestitamo natjecateljima i trenerima i želimo im još puno nastupa, uspjeha i medalja!

Objavljeno: 14.04.2014, 08:36h